Що IT-спеціалісти думають про підвищення податку для ФОПів (опитування)
Вже майже місяць IT-спільнота активно обговорює скасування 5%-ї схеми з ФОПами. Ця проблема загострюється не вперше, але схоже, що цього разу вона може вийти за межі Facebook-дискусій. Судячи з останньої зустрічі президента й прем’єра з ІТ-бізнесом, навіть ІТ-компанії вже погодилися на підвищення податку.
Мова йде про створення окремої групи ФОП для IT-шників та щорічне збільшення єдиного податку на 1% протягом 5 років, поки він не досягне 10% в 2025 році.
Ми вирішили запитати третю сторону — ІТ-спеціалістів. Бо саме їм доведеться платити в два рази більше податків. Тож запрошуємо всіх, хто працює в ІТ, незалежно від того, є у вас ФОП чи ні, поділитися своєю позицією щодо підвищення ЄП.
Посилання на анкету: goo.gl/forms/oXe8zuvJz5sjJvZD2
Loading...
Похожие статьи:
Компания Intel сообщила, что ее годовая выручка составила $55,4 млрд, операционная прибыль – $14 млрд, чистая прибыль – $11,4 млрд и прибыль...
Представляем традиционный новогодний фотообзор праздников в украинских ИТ-компаниях:
111PIX UA
Akvelon Ukraine
Appus
2016 год компания Appus...
В выпуске: новости с фронтов кибервойны, анонсы предстоящих конференций в сфере ИБ, критическое обновление Tor, компрометация...